Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Mašala Tita@A - Jasenovo kod Bele Crkve (RS)

Maršala Tita 28
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kosta Todorović Alibunar Uljma 10:14
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 10:18
Kosta Todorović Bela Crkva Crvena Crkva 11:48
Stup Vršac Beograd Pančevo 12:14
Stup Vršac Vršac Crvena Crkva 12:39
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 13:39
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 14:54
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 15:48
Kosta Todorović Beograd Pančevo 16:14
Kosta Todorović Bela Crkva Uljma 16:39
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 17:54
Stup Vršac Beograd Pančevo 18:14
Niš ekspres Vršac Aleksinac 19:50
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 21:03
Kosta Todorović Bela Crkva Pančevo 21:33
Stup Vršac Beograd Pančevo 06:14
Stup Vršac Vršac Uljma 06:14
Kosta Todorović Alibunar Uljma 06:44
Kosta Todorović Alibunar Uljma 10:14
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 10:18
Kosta Todorović Bela Crkva Crvena Crkva 11:48
Stup Vršac Vršac Crvena Crkva 12:39
Kosta Todorović Beograd Pančevo 16:14
Kosta Todorović Bela Crkva Uljma 16:39
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 17:54
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.