Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@A - Jelav (RS)

Vuka Karadžića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 14:29
Lastra Ljubovija Šabac 14:36
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 14:37
Raketa AB Čokešina Lešnica kod Loznice 14:38
Raketa AB Lipnički Šor Lešnica kod Loznice 14:38
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 14:38
Raketa AB Lešnica kod Loznice Lipnički Šor 14:40
Raketa AB Beograd Šabac 14:43
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 14:58
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 15:05
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 15:08
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 15:25
Duga Beograd Šabac 15:30
Raketa AB Čokešina Lešnica kod Loznice 15:33
Raketa AB Lipnički Šor Lešnica kod Loznice 15:33
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 15:33
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 15:36
Raketa AB Loznica Šabac 15:36
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 15:36
Raketa AB Loznica Šabac 15:37
Banbus Beograd Šabac 15:42
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 15:42
Raketa AB Lešnica kod Loznice Lipnički Šor 15:45
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 16:04
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 16:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.