Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@A - Jelav (RS)

Vuka Karadžića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 16:30
Raketa AB Beograd Šabac 16:43
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 17:14
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:15
Lastra Ljubovija Šabac 18:27
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:46
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:50
Mačva Expres Loznica Šabac 19:05
Raketa AB Loznica Šabac 19:56
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 20:01
Raketa AB Loznica Šabac 20:07
Duga Beograd Šabac 20:17
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:15
Raketa AB Loznica Šabac 22:01
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:38
Banbus Krupanj Obrenovac 23:50
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:01
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:10
Banbus Beograd Šabac 06:45
Raketa AB Beograd Šabac 07:13
Duga Loznica Šabac 07:15
Banbus Beograd Šabac 07:33
Lastra Beograd Šabac 08:14
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:31
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 09:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.