Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Trajna jaruga - okretnica - Kamendol (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Umčari Brestovik 19:19
Lasta Živkovac Kaluđerica 19:35
Lasta Živkovac Umčari 20:04
Lasta Vrčin Zaklopača kod Beograda 20:08
Lasta Brestovik Zaklopača kod Beograda 20:09
Lasta Beograd Kaluđerica 20:45
Lasta Živkovac Kaluđerica 21:20
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 21:54
Lasta Vrčin Zaklopača kod Beograda 21:54
Lasta Brestovik Umčari 22:00
Lasta Živkovac Brestovik 22:00
Lasta Dražanj Kaluđerica 00:05
Lasta Beograd Kaluđerica 05:05
Lasta Beograd Kaluđerica 05:55
Lasta Živkovac Kaluđerica 08:25
Lasta Dražanj Kaluđerica 11:25
Lasta Beograd Kaluđerica 12:25
Lasta Živkovac Kaluđerica 15:50
Lasta Beograd Kaluđerica 17:25
Lasta Živkovac Kaluđerica 19:35
Lasta Beograd Kaluđerica 20:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.