Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Klašnice (BA)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zam Tours Beograd Stara Pazova 08:10
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 09:20
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 11:50
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 12:20
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 13:20
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 14:05
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 15:00
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 15:56
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 19:31
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 20:10
Zam Tours Beograd Stara Pazova 08:10
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 09:20
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 11:50
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 12:20
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 13:20
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 14:05
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 15:00
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 15:56
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 19:31
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 20:10
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.