Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Klisura kod Bele Palanke (RS)

R259 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:35
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:55
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 06:30
Niš ekspres Pirot Staničenje 06:34
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:49
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 07:10
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 07:20
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:34
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:55
Niš ekspres Pirot Niš 08:34
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 08:50
Presto Beograd Bela Palanka 09:05
Auto Kodeks Niš Staničenje 09:12
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 10:05
Niš ekspres Pirot Niš 10:19
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:40
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:30
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:40
Niš ekspres Pirot Staničenje 12:09
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 12:25
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:48
Niš ekspres Niš Pirot 13:01
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:32
Niš ekspres Pirot Staničenje 14:04
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 14:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.