Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Borjak@B - Kraljevo (RS)

Zelena gora bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Lazac Jarčujak 04:17
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 04:32
Autoprevoz Čačak Roćevići Jarčujak 04:48
Autoprevoz Čačak Jarčujak 05:19
Autoprevoz Čačak Dedevci Jarčujak 05:27
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 05:32
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 05:32
Autoprevoz Čačak Lađevci Adrani 05:32
Autoprevoz Čačak Obrva Adrani 05:33
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 05:52
Mirković prevoz Bresnica kod Čačka Mrčajevci 05:58
Autoprevoz Čačak Adrani Grdica 06:02
Autoprevoz Čačak Adrani Jarčujak 06:11
Autoprevoz Čačak Adrani Grdica 06:12
Autoprevoz Čačak Jarčujak Kovanluk kod Kraljeva 06:24
Autoprevoz Čačak Lazac Jarčujak 06:27
Autoprevoz Čačak Adrani Grdica 06:32
Autoprevoz Čačak Roćevići Jarčujak 06:33
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 06:42
Autoprevoz Čačak Samaila Adrani 06:47
Autoprevoz Čačak Jarčujak 07:04
Autoprevoz Čačak Adrani Jarčujak 07:11
Autoprevoz Čačak Jarčujak Kovanluk kod Kraljeva 08:24
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 08:42
Autoprevoz Čačak Adrani Grdica 09:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.