Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom kulture@B - Kraljevo kod Aleksinca (RS)

7. jula 122A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:01
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 06:55
Banbus Niš Aleksinac 07:41
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:36
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:41
Niš ekspres Sokobanja Niš 10:21
Banbus Niš Aleksinac 10:41
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 12:01
Niš ekspres Niš Aleksinac 12:04
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 12:25
Banbus Sokobanja Aleksinac 12:31
Banbus Sokobanja Aleksinac 14:21
Niš ekspres Niš Aleksinac 14:24
Banbus Niš Aleksinac 15:49
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Subotinac 15:50
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 16:30
Banbus Niš Aleksinac 17:40
Banbus Sokobanja Aleksinac 17:41
Banbus Sokobanja Aleksinac 19:35
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:01
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 06:55
Banbus Niš Aleksinac 07:41
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:36
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:41
Niš ekspres Sokobanja Niš 10:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.