Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Konačište Šargan - Kremna (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Užice Bela Zemlja (Mačkat) 10:20
Kondor Sarajevo Kruševac 11:50
Autoprevoz Čačak Užice Bela Zemlja (Mačkat) 12:30
Kondor Niš Kruševac 12:40
Raketa AB Bajina Bašta Bela Zemlja (Mačkat) 14:40
Autoprevoz Čačak Višegrad Bela Zemlja (Mačkat) 16:00
Bečejprevoz Kotroman Volujac kod Užica 16:05
Autoprevoz Čačak Užice Kotroman 19:00
Autoprevoz Čačak Višegrad Bela Zemlja (Mačkat) 08:30
Raketa AB Užice Bela Zemlja (Mačkat) 10:20
Kondor Sarajevo Kruševac 11:50
Autoprevoz Čačak Užice Bela Zemlja (Mačkat) 12:30
Kondor Niš Kruševac 12:40
Raketa AB Bajina Bašta Bela Zemlja (Mačkat) 14:40
Autoprevoz Čačak Višegrad Bela Zemlja (Mačkat) 16:00
Bečejprevoz Vitasi Volujac kod Užica 16:05
Autoprevoz Čačak Užice Kotroman 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.