Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kolonija@B - Kruševac (RS)

Bruski put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Lazarica 07:33
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca Mudrakovac 07:41
Jugoprevoz Kruševac Ćelije kod Kruševca Mudrakovac 08:03
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 08:33
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 09:33
Jugoprevoz Kruševac Ćelije kod Kruševca Mudrakovac 09:58
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Mudrakovac 10:02
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca Mudrakovac 10:26
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 10:33
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 10:33
Jugoprevoz Kruševac Blaževo Mudrakovac 10:58
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Mudrakovac 11:02
Jugoprevoz Kruševac Sezemče Mudrakovac 11:07
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 11:08
Jugoprevoz Kruševac Jablanica kod Kruševca Mudrakovac 11:19
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca Mudrakovac 11:26
Jugoprevoz Kruševac Velika Kruševica kod Kruševca Lazarica 11:33
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Mudrakovac 12:02
Jugoprevoz Kruševac Ćelije kod Kruševca Mudrakovac 12:03
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca Mudrakovac 12:26
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 12:33
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 12:33
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode Mudrakovac 12:34
Jugoprevoz Kruševac Sebečevac Mudrakovac 12:54
Jugoprevoz Kruševac Suvaja kod Kruševca Mudrakovac 13:19
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.