Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Spomenik - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Globoder Čitluk kod Kruševca 04:45
Jugoprevoz Kruševac Cerova kod Kruševca Lazarica 04:55
Jugoprevoz Kruševac Cerova kod Kruševca Lazarica 05:00
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Parunovac 05:10
Jugoprevoz Kruševac Stanci kod Kruševca Mudrakovac 05:15
Jugoprevoz Kruševac Mačkovac kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 05:15
Jugoprevoz Kruševac Bukovica kod Kruševca Mudrakovac 05:15
Jugoprevoz Kruševac Globoder Čitluk kod Kruševca 05:20
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 05:22
Jugoprevoz Kruševac Mali Šiljegovac Parunovac 05:25
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Parunovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Ribare kod Kruševca Parunovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca 05:40
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 05:40
Jugoprevoz Kruševac Pakašnica Lazarica 05:40
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Dedina Bivolje 05:45
Jugoprevoz Kruševac Bovan kod Kruševca Čitluk kod Kruševca 06:00
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 06:00
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 06:02
Jugoprevoz Kruševac Sezemče Mudrakovac 06:02
Jugoprevoz Kruševac Cerova kod Kruševca Lazarica 06:05
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Mudrakovac 06:08
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Malo Golovode 06:08
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Lazarica 06:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.