Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Spomenik - Kruševac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Parunovac 09:15
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode 09:15
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca 09:30
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 09:37
Jugoprevoz Kruševac Koševi Čitluk kod Kruševca 09:40
Jugoprevoz Kruševac Tekija kod Kruševca Lazarica 09:40
Jugoprevoz Kruševac Pakašnica Lazarica 09:45
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Mudrakovac 09:58
Jugoprevoz Kruševac Dedina Bivolje 10:00
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Bivolje 10:15
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Čitluk kod Kruševca 10:16
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca Mudrakovac 10:30
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 10:37
Jugoprevoz Kruševac Koševi Čitluk kod Kruševca 10:40
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 10:46
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Mudrakovac 10:58
Jugoprevoz Kruševac Sezemče Mudrakovac 11:02
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 11:03
Jugoprevoz Kruševac Sušica kod Kruševca Parunovac 11:10
Jugoprevoz Kruševac Makrešane Malo Golovode 11:13
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Čitluk kod Kruševca 11:16
Jugoprevoz Kruševac Globoder Čitluk kod Kruševca 11:20
Jugoprevoz Kruševac Čitluk kod Kruševca Mudrakovac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Cerova kod Kruševca Lazarica 11:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Kruševica kod Kruševca Lazarica 11:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.