Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Kukujevci (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 22:26
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 05:15
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 05:50
Šidexpres Šid Gibarac 06:25
Šidexpres Šid Gibarac 07:30
Lasta Osijek Šid 07:35
Lasta Osijek Šid 07:35
Lasta Šid Gibarac 07:45
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 07:45
Šidexpres Beograd Šid 09:37
Šidexpres Šid Gibarac 11:25
Šidexpres Osijek Šid 11:25
Šidexpres Osijek Šid 11:25
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 11:46
Šidexpres Erdevik Gibarac 12:10
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 12:55
Šidexpres Šid Gibarac 13:30
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 13:52
Šidexpres Erdevik Gibarac 14:30
Lasta Beograd Gibarac 15:25
Šidexpres Bingula Gibarac 15:30
Šidexpres Osijek Šid 16:05
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 16:57
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:15
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 18:49
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.