Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Lešnica kod Loznice (RS)

Kralja Petra prvog 13
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 16:39
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Novo Selo kod Loznice 17:25
Raketa AB Ljubovija Šabac 17:25
Lastra Lazarevac Beograd 17:45
Raketa AB Novo Selo kod Loznice Loznica 19:00
Raketa AB Loznica Prnjavor kod Šapca 19:15
Raketa AB Čokešina Lipnički Šor 20:56
Raketa AB Straža kod Loznice Lipnički Šor 20:57
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 20:57
Raketa AB Lipnički Šor Jelav 21:04
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 21:04
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 21:08
Raketa AB Jelav Lipnički Šor 21:19
Raketa AB Loznica Jelav 21:19
Raketa AB Loznica Prnjavor kod Šapca 22:33
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 05:45
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 06:15
Raketa AB Kozjak Lipnički Šor 06:43
Raketa AB Loznica Jelav 06:43
Raketa AB Straža kod Loznice Lipnički Šor 06:57
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 06:57
Raketa AB Jelav Lipnički Šor 07:04
Raketa AB Loznica Jelav 07:04
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 07:08
Raketa AB Čokešina Lipnički Šor 07:41
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.