Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lešnica kod Loznice (RS)

Trg Oslobođenja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:26
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Prnjavor kod Šapca 10:00
Banbus Beograd Šabac 10:20
Lastra Ljubovija Šabac 10:29
Raketa AB Beograd Šabac 10:32
Raketa AB Loznica Šabac 11:42
Lastra Novi Sad Šabac 11:55
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 12:34
Raketa AB Beograd Prnjavor kod Šapca 12:49
Raketa AB Loznica Šabac 13:26
Lastra Beograd Šabac 13:31
Sirmiumbus Loznica Prnjavor kod Šapca 13:49
Banbus Krupanj Šabac 13:55
Lastra Ljubovija Šabac 14:29
Raketa AB Beograd Šabac 14:45
Raketa AB Loznica Šabac 15:31
Raketa AB Beograd Šabac 15:35
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Prnjavor kod Šapca 15:41
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:57
Raketa AB Loznica Šabac 15:57
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:10
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 16:40
Raketa AB Beograd Šabac 16:50
Raketa AB Beograd Šabac 17:20
Banbus Beograd Obrenovac 17:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.