Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lešnica kod Loznice (RS)

Trg Oslobođenja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:51
Raketa AB Loznica Šabac 20:00
Duga Beograd Šabac 20:25
Sirmiumbus Loznica Ruma 20:33
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:10
Raketa AB Loznica Šabac 21:45
Raketa AB Loznica Šabac 21:56
Banbus Krupanj Umka 23:43
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 04:06
Raketa AB Beograd Šabac 05:45
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 06:00
Raketa AB Beograd Prnjavor kod Šapca 06:19
Raketa AB Novi Sad Prnjavor kod Šapca 06:46
Banbus Beograd Šabac 06:50
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 07:10
Duga Loznica Šabac 07:10
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 07:11
Raketa AB Beograd Šabac 07:20
Banbus Beograd Šabac 07:45
Boksit Novi Sad Sremska Kamenica 07:50
Raketa AB Zminjak Prnjavor kod Šapca 07:50
Lastra Beograd Šabac 08:21
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 09:09
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:26
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Prnjavor kod Šapca 10:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.