Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lešnica kod Loznice (RS)

Trg Oslobođenja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Boksit Zvornik Sremska Kamenica 16:45
Raketa AB Beograd Šabac 16:50
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 17:06
Raketa AB Loznica Prnjavor kod Šapca 17:26
Banbus Beograd Umka 17:35
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:10
Lastra Ljubovija Šabac 18:20
Lastra Beograd Šabac 18:21
Lastra Ljubovija Šabac 18:29
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:45
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lipnički Šor 18:51
Raketa AB Loznica Prnjavor kod Šapca 18:56
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 19:09
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:51
Raketa AB Loznica Šabac 19:51
Raketa AB Loznica Šabac 20:00
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lipnički Šor 20:06
Duga Beograd Šabac 20:25
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:10
Raketa AB Loznica Šabac 21:56
Banbus Krupanj Umka 23:43
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 04:06
Raketa AB Beograd Šabac 05:45
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 06:00
Raketa AB Beograd Prnjavor kod Šapca 06:19
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.