Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lešnica kod Loznice (RS)

Trg Oslobođenja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Beograd Prnjavor kod Šapca 12:49
Duga Loznica Prnjavor kod Šapca 12:51
Raketa AB Loznica Šabac 13:26
Lastra Beograd Šabac 13:31
Sirmiumbus Loznica Prnjavor kod Šapca 13:49
Banbus Krupanj Šabac 13:55
Duga Loznica Šabac 14:15
Lastra Ljubovija Šabac 14:29
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lipnički Šor 14:34
Raketa AB Beograd Šabac 14:50
Raketa AB Loznica Šabac 15:30
Raketa AB Loznica Šabac 15:31
Duga Beograd Šabac 15:35
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lipnički Šor 15:41
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Prnjavor kod Šapca 15:41
Banbus Beograd Šabac 15:45
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:57
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 15:59
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 16:40
Boksit Zvornik Šabac 16:45
Raketa AB Beograd Šabac 16:50
Lasta Prnjavor kod Šapca Jelav 17:06
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 17:06
Duga Prnjavor kod Šapca Novo Selo kod Loznice 17:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.