Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Lipnički Šor (RS)

Vere Blagojević 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Beograd Šabac 14:38
Lastra Ljubovija Šabac 14:39
Raketa AB Loznica Jelav 15:02
Duga Beograd Šabac 15:25
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 15:32
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 15:32
Raketa AB Loznica Šabac 15:40
Raketa AB Loznica Šabac 15:42
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 16:08
Raketa AB Novi Sad Šabac 16:20
Raketa AB Beograd Šabac 16:38
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 17:20
Banbus Beograd Umka 17:27
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 17:35
Duga Ljubovija Šabac 17:35
Lastra Ljubovija Šabac 18:32
Lastra Ljubovija Šabac 18:39
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:42
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:54
Duga Šabac Lešnica kod Loznice 18:58
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 19:08
Mačva Expres Loznica Šabac 19:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:42
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 19:57
Raketa AB Loznica Šabac 20:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.