Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Lipnički Šor (RS)

Vere Blagojević 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Beograd Šabac 16:38
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 17:20
Banbus Beograd Obrenovac 17:27
Raketa AB Ljubovija Šabac 17:35
Lastra Ljubovija Šabac 18:32
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:42
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:54
Mačva Expres Loznica Šabac 19:10
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 19:57
Raketa AB Loznica Šabac 20:00
Raketa AB Loznica Šabac 20:12
Duga Beograd Šabac 20:15
Raketa AB Loznica Šabac 22:05
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:42
Banbus Krupanj Obrenovac 23:52
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 03:57
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:05
Raketa AB Beograd Šabac 07:08
Duga Loznica Šabac 07:20
Banbus Beograd Šabac 07:30
Lastra Beograd Šabac 08:11
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:40
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 09:51
Lastra Ljubovija Šabac 10:39
Lastra Novi Sad Šabac 11:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.