Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Lipnički Šor (RS)

Vere Blagojević 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Beograd Šabac 08:11
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 08:40
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:40
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 09:51
Lastra Ljubovija Šabac 10:39
Lastra Novi Sad Šabac 11:43
Raketa AB Loznica Šabac 12:12
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 12:37
Lastra Beograd Šabac 13:21
Raketa AB Loznica Šabac 13:40
Sirmiumbus Loznica Lešnica kod Loznice 13:58
Banbus Krupanj Šabac 14:10
Raketa AB Beograd Šabac 14:38
Lastra Ljubovija Šabac 14:39
Raketa AB Loznica Šabac 15:40
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 16:20
Raketa AB Beograd Šabac 16:38
Banbus Beograd Obrenovac 17:27
Lastra Ljubovija Šabac 18:32
Lastra Ljubovija Šabac 18:39
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:54
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 19:08
Mačva Expres Loznica Šabac 19:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:42
Raketa AB Loznica Šabac 20:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.