Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lončari (BA)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Tempoturist Beograd Sremska Rača 10:15
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:25
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:45
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 13:05
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 15:45
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 15:51
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 16:45
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 17:05
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 18:45
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 07:40
Tempoturist Beograd Sremska Rača 10:15
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:25
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:45
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 13:05
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 15:45
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 15:51
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 16:45
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 17:05
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 18:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.