Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Milići (BA)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Boksit Beograd Šabac 06:20
Star Bus Novi Sad Šabac 10:00
Kondor Sarajevo Mali Zvornik 10:00
Lastra Sarajevo Beograd 12:37
Transprodukt Beograd Šabac 12:55
Centrotrans Beograd Šabac 12:55
Star Bus Sarajevo Šabac 13:15
BS Tours Sarajevo Šabac 14:10
BS Tours Beograd Šabac 14:50
Lastra Lazarevac Beograd 15:25
Transprodukt Sarajevo Šabac 16:20
Centrotrans Sarajevo Šabac 16:20
Star Bus Novi Sad Šabac 16:40
Star Bus Sarajevo Šabac 16:50
Kondor Beograd Mali Zvornik 18:05
Boksit Vlasenica Šabac 18:55
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.