Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@A - Mišar (RS)

Karađorđeva 75
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Mrđenovac Jelenča 11:59
Mačva Expres Štitar Šabac 12:00
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 12:33
Mačva Expres Štitar Šabac 12:35
Duga Šabac Jelenča 12:51
Eko Tours Matijevac Jelenča 12:54
Sava Ekspres Debrc Šabac 12:54
Banbus Beograd Obrenovac 12:56
Mačva Expres Orašac kod Šapca Šabac 13:55
Mačva Expres Štitar Šabac 14:05
Sava Ekspres Debrc Šabac 14:09
Duga Mrđenovac Jelenča 14:09
Mačva Expres Jevremovac Šabac 14:10
Duga Šabac Jelenča 14:56
Mačva Expres Bogosavac Šabac 15:00
Mačva Expres Jevremovac Šabac 15:00
Mačva Expres Štitar Šabac 15:05
Banbus Krupanj Beograd 15:10
Duga Mrđenovac Jelenča 15:24
Mačva Expres Štitar Šabac 16:05
Mačva Expres Jevremovac Šabac 16:10
Mega Bus 014 Valjevo Sremska Kamenica 16:21
Duga Šabac Jelenča 16:21
Mačva Expres Štitar Šabac 17:10
Banbus Beograd Obrenovac 18:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.