Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@A - Mišar (RS)

Karađorđeva 75
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Mrđenovac Jelenča 05:49
Mačva Expres Jevremovac Šabac 06:00
Mačva Expres Štitar Šabac 06:05
Eko Tours Šabac Jelenča 06:19
Mačva Expres Šabac Jelenča 06:25
Banbus Pančevo Beograd 06:26
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 06:33
Duga Šabac Jelenča 06:41
Mačva Expres Jevremovac Šabac 06:45
Mačva Expres Štitar Šabac 06:55
Mačva Expres Bogosavac Šabac 07:30
Mačva Expres Štitar Šabac 08:10
Mačva Expres Jevremovac Šabac 08:10
Duga Mrđenovac Jelenča 08:24
Mačva Expres Štitar Šabac 09:30
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 09:39
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 09:58
Mačva Expres Štitar Šabac 10:30
Sava Ekspres Debrc Šabac 10:39
Duga Šabac Jelenča 11:06
Duga Mrđenovac Jelenča 11:59
Mačva Expres Štitar Šabac 12:00
Sava Ekspres Majur kod Šapca Jelenča 12:33
Mačva Expres Štitar Šabac 12:35
Duga Šabac Jelenča 12:51
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.