Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Mol (RS)

JNA 63
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 05:24
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:03
Enka Putnički Novi Sad Bečej 07:18
Severtrans Senta Novi Sad Ada 07:55
Severtrans Senta Novi Sad Senta 12:30
Molprevoz Bačko Petrovo Selo 14:13
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:03
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:12
Subotica Trans Bečej Palić 16:05
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 16:20
Severtrans Senta Senta Bečej 19:20
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 05:24
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:03
Enka Putnički Novi Sad Bečej 07:18
Severtrans Senta Novi Sad Ada 07:55
Severtrans Senta Novi Sad Senta 12:30
Molprevoz Bačko Petrovo Selo 14:13
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:03
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:12
Subotica Trans Bečej Palić 16:05
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 16:20
Severtrans Senta Senta Bečej 19:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.