Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Magistrala@A - Moravci (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Lazarevac Dudovica 12:54
Lastra Dudovica Liplje 12:57
Lastra Ljig Dudovica 13:31
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:34
Lastra Lazarevac Ćelije kod Lajkovca 13:37
Lastra Ljig Liplje 13:38
Banbus Ljig Liplje 13:51
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 14:21
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:34
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 15:04
Banbus Latković Liplje 15:26
Lastra Ljig Dudovica 15:51
Lastra Ljig Liplje 15:53
Banbus Ljig Liplje 15:58
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 16:00
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:21
Lastra Ljig Dudovica 16:31
Lastra Ljig Liplje 16:33
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 17:05
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 17:50
Lastra Lazarevac Dudovica 18:04
Lastra Dudovica Liplje 18:07
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 19:34
Lastra Ljig Dudovica 20:41
Lastra Ljig Liplje 20:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.