Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Nadalj (RS)

R115 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 12:01
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 12:25
Bečejprevoz Bečej Temerin 12:40
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 12:45
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 12:59
Bečejprevoz Bečej Temerin 13:00
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 13:04
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 13:05
Bečejprevoz Temerin Bačko Gradište 13:05
Bečejprevoz Srbobran Turija kod Srbobrana 13:05
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 13:39
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 13:49
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 13:50
Bečejprevoz Bački Jarak Temerin 13:50
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 13:50
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 14:24
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 14:31
Bečejprevoz Bečej Temerin 14:32
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 14:33
Bečejprevoz Bečej Temerin 14:46
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 14:47
Severtrans Senta Novi Sad 15:08
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 15:40
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 15:42
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:57
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.