Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Nadalj (RS)

R115
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:57
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 16:15
Bečejprevoz Srbobran Turija kod Srbobrana 16:40
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 16:47
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:20
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 17:31
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 18:15
Bečejprevoz Bečej Temerin 18:30
Bečejprevoz Bečej Temerin 19:57
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 20:01
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 20:02
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 20:28
Bečejprevoz Bečej Temerin 21:47
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 04:57
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 06:00
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 06:15
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 06:25
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 06:45
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 07:19
Bečejprevoz Bečej Temerin 07:25
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 09:02
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 09:31
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 10:15
Bečejprevoz Ada Bečej 10:15
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 11:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.