Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Nadalj (RS)

R115 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Bečej Temerin 14:46
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 14:47
Severtrans Senta Novi Sad 15:08
Bečejprevoz Bečej Temerin 15:22
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:57
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 16:15
Bečejprevoz Srbobran Turija kod Srbobrana 16:30
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 16:35
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 16:47
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:20
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 17:31
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 18:15
Bečejprevoz Bečej Temerin 18:30
Severtrans Senta Senta Bečej 18:40
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 19:57
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 20:01
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 20:02
Bečejprevoz Bečej Temerin 21:40
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 06:08
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 06:15
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 06:20
Bečejprevoz Novi Sad Bačko Gradište 06:47
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 09:02
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 09:31
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 10:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.