Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom vojske Srbije@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Ravni Do Brzi Brod 04:05
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 04:35
Niš ekspres Brzi Brod 04:47
Niš ekspres Bancarevo Brzi Brod 04:50
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 04:51
Niš ekspres Lazarevo Selo Brzi Brod 05:00
Niš ekspres Ostrovica kod Niša Brzi Brod 05:05
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 05:07
Niš ekspres Sićevo kod Niša Brzi Brod 05:15
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 05:15
Niš ekspres Brzi Brod 05:17
Niš ekspres Gabrovac 05:20
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 05:23
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 05:39
Niš ekspres Brzi Brod 05:39
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 05:48
Niš ekspres Berbatovo Gabrovac 05:55
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 05:58
Niš ekspres Brzi Brod 05:59
Niš ekspres Suvi Do kod Niša 06:02
Niš ekspres Brzi Brod 06:02
Niš ekspres Gornja Studena Brzi Brod 06:05
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 06:07
Niš ekspres Jelašnica kod Niša Brzi Brod 06:14
Niš ekspres Niška Banja Brzi Brod 06:17
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.