Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Gradska Bolnica@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Nikola Tesla 14:35
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 14:39
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 15:09
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:44
Niš ekspres Babušnica Aleksinac 15:50
Niš ekspres Nikola Tesla Niška Banja 15:59
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 15:59
Niš ekspres Pirot Niška Banja 16:01
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 16:05
Jeremić Prevoz Crvena Reka Dolac kod Bele Palanke 16:50
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:05
Niš ekspres Donji Dušnik Brzi Brod 17:09
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 17:25
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 17:59
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 18:39
Niš ekspres Veliki Krčimir Brzi Brod 18:44
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:34
Niš ekspres Veliki Krčimir Brzi Brod 20:14
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 21:09
Niš ekspres Donji Dušnik Brzi Brod 22:24
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 22:39
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 23:39
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 23:39
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 05:59
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 07:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.