Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Jastrebac@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ćurdić Leskovik kod Niša Gornji Komren 06:16
Ćurdić Hum Gornji Komren 06:24
Niš ekspres Sečanica Vrtište 06:29
Niš ekspres Ražanj Aleksinac 06:33
Niš ekspres Vrelo kod Aleksinca Vrtište 06:39
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 06:39
Ćurdić Kravlje Vrtište 06:46
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 07:19
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 07:31
Ćurdić Leskovik kod Niša Gornji Komren 07:36
Ćurdić Kravlje Vrtište 07:41
Niš ekspres Aleksinac Donji Komren 07:48
Ćurdić Hum Gornji Komren 09:09
Niš ekspres Aleksinac Vrtište 09:44
Ćurdić Leskovik kod Niša Gornji Komren 09:54
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 10:24
Ćurdić Kravlje Vrtište 10:26
Ćurdić Leskovik kod Niša Gornji Komren 11:24
Niš ekspres Sečanica Vrtište 11:34
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 12:01
Ćurdić Kravlje Vrtište 12:21
Niš ekspres Ražanj Aleksinac 12:33
Niš ekspres Ražanj Aleksinac 12:33
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 12:39
Ćurdić Hum Gornji Komren 12:44
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.