Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Salvadora Aljendea@B - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 09:29
Niš ekspres Rusna Belotinac 10:09
Niš ekspres Voljčince Belotinac 10:39
Niš ekspres Žitorađa Belotinac 11:49
Niš ekspres Bojnik Belotinac 11:59
Niš ekspres Rusna Belotinac 12:14
Niš ekspres Voljčince Belotinac 12:39
Niš ekspres Perutina Belotinac 12:59
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Belotinac 14:05
Niš ekspres Čapljinac Belotinac 14:54
Niš ekspres Draškovac Belotinac 15:09
Niš ekspres Perutina Belotinac 15:49
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 15:49
Niš ekspres Rusna Belotinac 15:54
Niš ekspres Stara Božurna Belotinac 15:54
Niš ekspres Donji Drenovac Belotinac 15:59
Niš ekspres Dukat kod Gadžinog Hana Belotinac 16:04
Niš ekspres Kostadinovac Belotinac 17:09
Niš ekspres Čapljinac Belotinac 17:34
Niš ekspres Rusna Belotinac 18:39
Niš ekspres Kostadinovac Belotinac 19:39
Niš ekspres Dukat kod Gadžinog Hana Belotinac 19:40
Niš ekspres Rusna Belotinac 20:09
Niš ekspres Pejkovac Belotinac 21:09
Niš ekspres Gornja Rasovača Belotinac 23:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.