Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Šivara@A - Niš (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 04:02
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 04:46
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 04:52
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 04:57
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:57
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:01
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:02
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 05:02
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 05:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:24
Niš ekspres Popovac kod Niša Medoševac kod Niša 05:27
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:27
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:29
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:31
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 05:32
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 05:36
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 05:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:47
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 05:52
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 06:02
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 06:06
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 06:07
Niš ekspres Vrtište Popovac kod Niša 06:17
Niš ekspres Popovac kod Niša Medoševac kod Niša 06:17
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 06:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.