Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Šivara@A - Niš (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ćurdić Vrtište Trupale 04:02
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:52
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 04:52
Ćurdić Vrtište Trupale 04:58
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:01
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 05:01
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 05:02
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:02
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:09
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Međurovo 05:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:24
Ćurdić Popovac kod Niša Medoševac kod Niša 05:27
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:29
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:32
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 05:32
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:44
Niš ekspres Sečanica Deveti maj / 9. maj 05:47
Niš ekspres Mramor kod Nišа Deveti maj / 9. maj 05:51
Ćurdić Vrtište Trupale 05:53
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 06:01
Niš ekspres Lalinac kod Niša Deveti maj / 9. maj 06:02
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 06:06
Ćurdić Popovac kod Niša Medoševac kod Niša 06:17
Ćurdić Vrtište Trupale 06:18
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.