Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Novi Banovci (RS)

Svetosavska 99
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Stari Banovci 15:27
Lasta Surduk Stari Banovci 15:30
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 15:36
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:52
Lasta Stari Banovci Batajnica (Beograd) 16:00
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:08
Lika Bim Turs Stari Banovci 16:09
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 16:15
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 16:30
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 16:36
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 16:38
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 16:40
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:57
Lika Bim Turs Stari Banovci 16:59
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 17:05
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:18
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 17:21
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 17:22
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:27
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:43
Lika Bim Turs Stari Banovci 17:59
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 18:15
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 18:18
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Stari Banovci 18:33
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 18:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.