Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Izlaz@A - Novi Banovci (RS)

Svetosavska 191
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 14:25
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 14:28
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 14:30
Lasta Stari Banovci 14:35
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 14:38
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 14:44
Lasta Batajnica (beograd) 14:50
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 14:56
Lika Bim Turs Stari Banovci 14:57
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:00
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 15:08
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 15:18
Lasta Stari Banovci 15:25
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:25
Lasta Surduk Stari Banovci 15:28
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 15:38
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:54
Lasta Stari Banovci Batajnica (Beograd) 15:58
Lika Bim Turs Stari Banovci 16:07
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:10
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 16:13
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 16:28
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 16:38
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 16:38
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 16:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.