Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Tropik@A - Novi Banovci (RS)

Svetosavska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Surduk Stari Banovci 20:29
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 20:53
Lasta Stari Banovci 21:11
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 21:19
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 21:29
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 21:54
Lasta Batajnica (beograd) 22:09
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 22:09
Lasta Stari Banovci 22:41
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 23:17
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 05:34
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 05:53
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 06:09
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:19
Lasta Batajnica (beograd) 06:23
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 06:37
Lasta Stari Banovci 06:43
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Stari Banovci 06:49
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 06:59
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:18
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:23
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 07:39
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 07:41
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:44
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 08:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.