Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Ulaz@B - Novi Banovci (RS)

Svetosavska 46
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Stari Banovci 19:13
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 19:30
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 19:36
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 19:42
Lika Bim Turs Stari Banovci 19:55
Lasta Batajnica (beograd) 19:57
Lasta Stari Banovci 20:13
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 21:16
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 21:37
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 23:19
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:02
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 05:34
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:37
Lika Bim Turs Stari Banovci 06:05
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 06:07
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:17
Lika Bim Turs Stari Banovci 06:20
Lasta Batajnica (beograd) 06:21
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 06:39
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 06:40
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 06:40
Lasta Stari Banovci 06:45
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Stari Banovci 06:47
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 06:56
Lasta Zemun (beograd) Stari Banovci 06:57
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.