Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

II - Centar@B - Novo Selo kod Loznice (RS)

Vuka Karadžića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 07:05
Raketa AB Beograd Šabac 07:24
Banbus Beograd Šabac 07:48
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 08:19
Raketa AB Prnjavor kod Šapca 08:40
Raketa AB Novi Sad Sremska Mitrovica 09:13
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 10:04
Banbus Beograd Šabac 10:24
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 11:44
Raketa AB Prnjavor kod Šapca 11:50
Lastra Novi Sad Šabac 11:58
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 12:53
Raketa AB Loznica Šabac 13:20
Sirmiumbus Loznica Lešnica kod Loznice 13:46
Banbus Krupanj Šabac 13:52
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 14:38
Raketa AB Loznica Šabac 15:28
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 15:45
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 15:45
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 15:56
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:04
Raketa AB Beograd Šabac 16:54
Raketa AB Loznica Sremska Mitrovica 17:02
Raketa AB Prnjavor kod Šapca 17:35
Banbus Beograd Obrenovac 17:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.