Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Filipovića kraj@B - Obrenovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 14:35
Strela Obrenovac Vukićevica Mislođin 14:43
Lasta Zvečka 14:48
Lasta Ljubinić Zvečka 15:34
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 15:35
Lasta Vukićevica Zvečka 15:35
Lasta Trstenica Zvečka 15:35
Lasta Veliko Polje Zvečka 15:40
Lasta Iverić (dren) Zvečka 15:40
Lasta Zvečka 15:58
Lasta Veprovica (piroman) Zvečka 16:05
Lasta Brović Zvečka 16:35
Strela Obrenovac Vukićevica Mislođin 16:43
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 16:50
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 17:05
Lasta Zvečka 17:08
Lasta Vukićevica Zvečka 17:19
Lasta Iverić (dren) Zvečka 18:05
Lasta Trstenica Zvečka 18:05
Lasta Zvečka 18:18
Strela Obrenovac Vukićevica Mislođin 18:43
Lasta Zvečka 19:28
Lasta Veliko Polje Zvečka 19:35
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 19:40
Lasta Vukićevica Zvečka 19:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.