Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Naša škola@B - Obrenovac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Vukićevica Zvečka 13:33
Lasta Trstenica Zvečka 13:33
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 14:33
Strela Obrenovac Vukićevica Mislođin 14:42
Lasta Zvečka 14:47
Lasta Ljubinić Zvečka 15:32
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 15:33
Lasta Vukićevica Zvečka 15:33
Lasta Trstenica Zvečka 15:33
Lasta Iverić (dren) Zvečka 15:38
Lasta Veliko Polje Zvečka 15:39
Lasta Zvečka 15:57
Lasta Veprovica (piroman) Zvečka 16:03
Lasta Brović Zvečka 16:33
Strela Obrenovac Vukićevica Mislođin 16:42
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 16:48
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 17:03
Lasta Zvečka 17:07
Lasta Vukićevica Zvečka 17:17
Lasta Iverić (dren) Zvečka 18:03
Lasta Trstenica Zvečka 18:03
Lasta Zvečka 18:17
Strela Obrenovac Vukićevica Mislođin 18:42
Lasta Zvečka 19:27
Lasta Veliko Polje Zvečka 19:34
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.