Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Obudovac (BA)

R462a
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Tempoturist Beograd Sremska Rača 10:05
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:37
Zam Tours Beograd Stara Pazova 10:40
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:55
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 11:25
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 11:55
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 12:53
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 15:35
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 15:58
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 16:53
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 16:55
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 18:55
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 19:05
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 02:05
Transprodukt Prijedor Novi Sad 02:05
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 03:55
Transprodukt Kikinda Novi Sad 03:55
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 07:30
Tempoturist Beograd Sremska Rača 10:05
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:37
Zam Tours Beograd Stara Pazova 10:40
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:55
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 11:25
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 11:55
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 12:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.