Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Palić (RS)

Horgoški put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 06:00
Subotica Trans Segedin Subotica 07:45
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 10:10
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 11:50
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 12:55
Subotica Trans Male Pijace Bački Vinogradi 13:25
Subotica Trans Bački Vinogradi Hajdukovo 14:18
Subotica Trans Bečej Horgoš 14:25
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 15:40
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 16:40
Tisza Volán Subotica Horgoš 17:53
Tisza Volán Segedin Horgoš 18:42
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 19:30
Subotica Trans Horgoš Bački Vinogradi 22:43
Subotica Trans Horgoš Bački Vinogradi 04:53
Subotica Trans Šupljak 05:33
Subotica Trans Male Pijace Bački Vinogradi 05:40
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 06:00
Subotica Trans Šupljak 06:28
Subotica Trans Segedin Horgoš 06:42
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 06:55
Subotica Trans Male Pijace Bački Vinogradi 07:20
Subotica Trans Segedin Subotica 07:45
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 09:08
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 10:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.