Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Petlovača (RS)

Jeremija Maksimovića 6
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:05
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 09:56
Lastra Ljubovija Šabac 10:15
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 10:16
Banbus Beograd Šabac 10:36
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 10:46
Raketa AB Beograd Šabac 10:49
Raketa AB Loznica Šabac 11:25
Lastra Novi Sad Šabac 12:11
Raketa AB Loznica Šabac 13:07
Banbus Krupanj Šabac 13:40
Lastra Beograd Šabac 13:45
Lastra Ljubovija Šabac 14:15
Raketa AB Loznica Šabac 15:15
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:40
Raketa AB Loznica Šabac 15:40
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:54
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:00
Raketa AB Beograd Šabac 17:05
Raketa AB Beograd Šabac 17:35
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:54
Lastra Ljubovija Šabac 18:04
Raketa AB Loznica Šabac 19:45
Duga Beograd Šabac 20:40
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:54
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.