Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Petlovača (RS)

Jeremija Maksimovića 6
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 19:45
Raketa AB Novi Sad Šabac 20:10
Duga Beograd Šabac 20:40
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:54
Raketa AB Loznica Šabac 21:40
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:17
Banbus Krupanj Umka 23:23
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:22
Raketa AB Beograd Šabac 05:35
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:35
Duga Loznica Šabac 06:58
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 07:02
Banbus Beograd Šabac 07:06
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Šapca 07:19
Raketa AB Beograd Šabac 07:35
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 07:51
Banbus Beograd Šabac 08:00
Lastra Beograd Šabac 08:35
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:05
Mačva Expres Novi Sad Šabac 09:05
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 09:56
Lastra Ljubovija Šabac 10:15
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 10:16
Banbus Beograd Šabac 10:36
Raketa AB Lešnica kod Loznice Prnjavor kod Šapca 10:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.