Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Petlovača (RS)

Jeremija Maksimovića 6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 14:55
Raketa AB Beograd Šabac 15:05
Raketa AB Loznica Šabac 15:15
Raketa AB Loznica Šabac 15:15
Duga Šabac Majur kod Šapca 15:21
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:40
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 15:49
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:54
Banbus Beograd Šabac 16:06
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 16:21
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:00
Raketa AB Beograd Šabac 17:05
Raketa AB Ljubovija Šabac 17:05
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 17:10
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 17:34
Duga Šabac Majur kod Šapca 17:44
Centrotrans Sarajevo Mali Zvornik 17:50
Duga Šabac Majur kod Šapca 17:51
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:54
Lastra Ljubovija Šabac 18:04
Lastra Ljubovija Šabac 18:15
Lastra Beograd Šabac 18:35
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 18:55
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 19:04
Duga Petkovica Majur kod Šapca 19:26
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.