Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Železnička@A - Platičevo (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Beograd Šabac 11:25
Mačva Expres Šabac Hrtkovci 12:00
Raketa AB Loznica Šabac 12:32
Banbus Krupanj Šabac 12:50
Lastra Novi Sad Šabac 12:51
Mačva Expres Novi Sad Hrtkovci 13:27
Lastra Ljubovija Šabac 13:41
Lastra Beograd Šabac 14:19
Sirmiumbus Šabac Hrtkovci 14:33
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:05
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 15:15
Raketa AB Beograd Šabac 15:45
Sirmiumbus Šabac Hrtkovci 16:18
Mačva Expres Novi Sad Hrtkovci 16:45
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:05
Lastra Ljubovija Šabac 17:24
Raketa AB Beograd Šabac 17:43
Banbus Krupanj Šabac 17:45
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:48
Raketa AB Beograd Šabac 18:13
Mačva Expres Novi Sad Ruma 18:33
Mačva Expres Šabac Hrtkovci 19:52
Raketa AB Jarak Šabac 20:03
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:05
Raketa AB Loznica Šabac 20:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.