Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Železnička@A - Platičevo (RS)

Železnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Beograd Šabac 19:09
Sirmiumbus Irig Hrtkovci 19:18
Master Bus Grabovci Jarak 19:23
Master Bus Grabovci Jarak 19:33
Mačva Expres Šabac Jarak 19:52
Raketa AB Jarak Šabac 20:03
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:05
Raketa AB Loznica Šabac 20:50
Master Bus Ruma Jarak 21:01
Master Bus Ruma Jarak 21:02
Duga Beograd Šabac 21:30
Duga Beograd Šabac 22:13
Master Bus Grabovci Jarak 22:47
Master Bus Grabovci Jarak 22:48
Duga Beograd Jarak 04:13
Master Bus Ruma Nikinci 04:59
Master Bus Ruma Jarak 05:02
Raketa AB Beograd Jarak 05:14
Mis Miki Turs Šabac 05:57
Duga Loznica Šabac 06:15
Sirmiumbus Irig Hrtkovci 06:23
Master Bus Ruma Jarak 06:42
Master Bus Ruma Jarak 06:42
Duga Beograd Šabac 06:45
Master Bus Grabovci Jarak 06:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.