Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Železnička@A - Platičevo (RS)

Železnička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Beograd Jarak 05:14
Duga Loznica Šabac 06:15
Sirmiumbus Irig Hrtkovci 06:23
Banbus Beograd Šabac 07:55
Raketa AB Beograd Šabac 08:13
Raketa AB Ljubovija Šabac 08:15
Lasta Novi Sad Šabac 08:45
Boksit Novi Sad Šabac 08:48
Banbus Beograd Šabac 08:50
Sirmiumbus Šabac Hrtkovci 08:53
Lastra Beograd Šabac 09:09
Sirmiumbus Irig Hrtkovci 09:38
Lastra Ljubovija Šabac 09:41
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 10:05
Banbus Beograd Šabac 11:25
Sirmiumbus Šabac Hrtkovci 11:33
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 11:43
Mačva Expres Šabac Jarak 12:00
Raketa AB Loznica Šabac 12:32
Raketa AB Beograd Šabac 12:45
Banbus Krupanj Šabac 12:50
Lastra Novi Sad Šabac 12:51
Sirmiumbus Irig Hrtkovci 13:23
Mačva Expres Novi Sad Jarak 13:27
Lastra Ljubovija Šabac 13:41
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.