Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Železnička@B - Platičevo (RS)

Železnička 152
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Tuzla Šabac 10:12
Raketa AB Beograd Hrtkovci 10:44
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 10:45
Raketa AB Loznica Šabac 11:07
Raketa AB Beograd Šabac 11:35
Duga Šabac Hrtkovci 11:48
Centrotrans Beograd Šabac 11:54
KOOP Tuzla Beograd Šabac 14:18
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:00
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 15:42
Centrotrans Sarajevo Mali Zvornik 17:16
Raketa AB Loznica Šabac 19:07
Raketa AB Loznica Šabac 20:52
Lasta Tuzla Šabac 10:12
Raketa AB Beograd Hrtkovci 10:44
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 10:45
Raketa AB Loznica Šabac 11:07
Raketa AB Beograd Šabac 11:35
Duga Šabac Hrtkovci 11:48
Centrotrans Beograd Šabac 11:54
KOOP Tuzla Beograd Šabac 14:18
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:00
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 15:42
Centrotrans Sarajevo Mali Zvornik 17:16
Raketa AB Beograd Hrtkovci 18:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.