Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Podnovlje (BA)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Tempoturist Beograd Sremska Rača 09:15
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 11:29
Tempoturist Teslić Sremska Rača 11:45
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 12:01
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 13:00
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 14:45
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 15:24
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 17:33
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 17:45
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 19:47
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 06:38
Tempoturist Beograd Sremska Rača 09:15
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 11:29
Tempoturist Teslić Sremska Rača 11:45
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 12:01
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 13:00
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 14:45
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 15:24
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 17:33
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 17:45
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:00
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 19:47
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.