Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Prnjavor kod Šapca (RS)

Karađorđeva 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 13:16
Lastra Beograd Šabac 13:41
Banbus Krupanj Šabac 13:46
Lastra Ljubovija Šabac 14:19
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:49
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:00
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 16:50
Kondor Beograd Šabac 16:53
Raketa AB Beograd Šabac 16:59
Drinatrans Šekovići Šabac 17:40
Banbus Beograd Obrenovac 17:46
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:00
Lastra Ljubovija Šabac 18:11
Mačva Expres Loznica Šabac 18:50
Raketa AB Loznica Šabac 19:51
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:00
Raketa AB Loznica Šabac 21:48
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:25
Banbus Krupanj Obrenovac 23:31
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:16
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:25
Banbus Beograd Šabac 07:00
Raketa AB Beograd Šabac 07:29
Banbus Beograd Šabac 07:54
Raketa AB Lešnica kod Loznice Petlovača 07:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.