Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Prnjavor kod Šapca (RS)

Karađorđeva 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Lešnica kod Loznice Petlovača 10:04
Lastra Ljubovija Šabac 10:19
Banbus Beograd Šabac 10:30
Raketa AB Beograd Šabac 10:40
Raketa AB Lešnica kod Loznice Petlovača 10:54
Lasta Beograd Šabac 11:00
Duga Šabac Petlovača 11:15
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 11:34
BS Tours Sarajevo Šabac 11:35
Raketa AB Loznica Šabac 11:51
Duga Šabac Petlovača 12:00
Raketa AB Beograd Šabac 12:00
Lastra Novi Sad Šabac 12:04
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 12:15
Duga Petkovica Petlovača 12:39
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 13:00
Raketa AB Loznica Šabac 13:16
Lastra Beograd Šabac 13:41
Banbus Krupanj Šabac 13:46
Raketa AB Loznica Šabac 14:05
Duga Šabac Petlovača 14:10
Lastra Ljubovija Šabac 14:19
Duga Petkovica Petlovača 14:29
Raketa AB Loznica Lipnički Šor 14:45
Raketa AB Beograd Šabac 14:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.