Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Radinac (RS)

Carigradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Smederevo Mala Krsna 18:22
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 18:48
Lasta Miloševac kod Velike Plane Lozovik kod Velike Plane 18:58
Lasta Bačinac Ralja kod Smedereva 19:18
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 19:29
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 19:40
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 19:45
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 20:28
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 20:55
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 20:58
Lasta Krnjevo Lozovik kod Velike Plane 21:18
Lasta Smederevo Krnjevo 21:46
Lasta Velika Plana Krnjevo 22:43
Lasta Velika Plana Krnjevo 04:33
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 04:46
Lasta Velika Plana Krnjevo 05:18
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 05:21
Lasta Smederevo Mala Krsna 05:40
Lasta Smederevo Ralja kod Smedereva 06:07
Lasta Smederevo Krnjevo 06:16
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 06:17
Lasta Smederevo Mala Krsna 06:32
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 06:39
Lasta Velika Plana Krnjevo 06:58
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 07:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.