Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Rogačica kod Bajine Bašte (RS)

Rogačica bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 11:11
Raketa AB Užice Crvica 11:37
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 12:20
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 13:18
Raketa AB Beograd Valjevo 15:15
Raketa AB Bajina Bašta Užice 15:50
Lasta Beograd Valjevo 17:15
Raketa AB Perućac Valjevo 18:39
Raketa AB Beograd Bajina Bašta 18:40
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 18:48
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 18:53
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 22:18
Raketa AB Užice Crvica 05:07
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 07:31
Raketa AB Užice Crvica 07:32
Raketa AB Beograd Šabac 07:47
Raketa AB Bajina Bašta Ljubovija 08:31
Raketa AB Užice Crvica 09:17
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 11:11
Raketa AB Užice Crvica 11:37
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 12:20
Raketa AB Bajina Bašta Crvica 13:18
Raketa AB Beograd Valjevo 15:15
Raketa AB Bajina Bašta Užice 15:50
Lasta Beograd Valjevo 17:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.