Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - naplatna rampa@A - Ruma (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Semberija Transport Beograd Sremska Mitrovica 08:05
Lasta Ljubljana Sremska Mitrovica 08:52
Lastra Sarajevo Beograd 08:58
Lasta Novi Sad Šabac 09:03
Drinatrans Beograd Šabac 09:30
Lasta Tuzla Šabac 09:51
Boksit Beograd Šabac 10:00
BS Tours Sarajevo Šabac 10:58
Lastra Doboj Sremska Mitrovica 11:00
Transprodukt Sarajevo Šabac 12:30
Centrotrans Sarajevo Šabac 12:30
KOOP Tuzla Beograd Šabac 14:39
Lasta Valjevo Šabac 14:57
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 15:21
Lastra Beograd Sremska Mitrovica 15:30
Boksit Vlasenica Šabac 16:00
Drinatrans Šekovići Šabac 16:40
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 16:55
BS Tours Beograd Šabac 18:01
Lastra Lazarevac Beograd 19:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.