Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Medicinska škola@B - Šabac (RS)

Cara Dušana 9
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Mis Miki Turs Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 06:18
Mačva Expres Mišar Jelenča 06:22
Mačva Expres Bogosavac 06:26
Mačva Expres Jevremovac 06:31
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 06:32
Mis Miki Turs Radovašnica Bogosavac 06:33
Duga Petkovica Majur kod Šapca 06:47
Mačva Expres Bogosavac 07:06
Mačva Expres Pocerski Pričinović 07:08
Mačva Expres Mišar Jelenča 07:12
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 07:17
Mačva Expres Jevremovac 07:31
Mis Miki Turs Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 07:48
Mačva Expres Bogosavac Jelenča 07:50
Mačva Expres Pocerski Pričinović 07:52
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 08:02
Mis Miki Turs Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 08:03
Mis Miki Turs Radovašnica Bogosavac 08:33
Mačva Expres Pocerski Pričinović 08:38
Mačva Expres Jevremovac 09:02
Duga Petkovica Majur kod Šapca 09:02
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 09:22
Mačva Expres Pocerski Pričinović 09:38
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 09:47
Mačva Expres Pocerski Pričinović 09:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.