Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Medicinska škola@B - Šabac (RS)

Cara Dušana 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Duga Radovašnica Bogosavac 04:53
Duga Radovašnica Bogosavac 05:33
Duga Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 06:18
Duga Mišar Jelenča 06:22
Duga Bogosavac 06:26
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 06:32
Duga Radovašnica Bogosavac 06:33
Duga Petkovica Majur kod Šapca 06:47
Duga Pocerski Pričinović 07:08
Duga Mišar Jelenča 07:12
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 07:17
Duga Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 07:48
Duga Bogosavac Jelenča 07:50
Duga Pocerski Pričinović 07:52
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 07:52
Duga Pocerski Pričinović 08:38
Duga Petkovica Majur kod Šapca 09:02
Duga Pocerski Pričinović 09:38
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 09:47
Duga Pocerski Pričinović 09:52
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 10:12
Duga Radovašnica Bogosavac 10:18
Duga Bogosavac 10:26
Duga Drenovac kod Šapca Majur kod Šapca 10:28
Duga Pocerski Pričinović 10:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.