Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Ul. Oslobođenja@A - Sanad (RS)

Oslobođenja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:12
Subotica Trans Bečej Palić 15:28
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:03
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 16:28
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:45
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 18:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:12
Enka Putnički Novi Sad Bečej 06:30
Enka Putnički Beograd Zrenjanin 06:40
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 07:01
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 07:01
Severtrans Senta Novi Sad Senta 11:30
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 12:58
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 13:01
Enka Putnički Kanjiža Novi Kneževac 13:51
Tisza Volán Senta Horgoš 13:55
Tisza Volán Senta Horgoš 13:55
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:12
Subotica Trans Bečej Palić 15:28
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 16:03
Autoprevoz Kikinda Kikinda Palić 16:28
Enka Putnički Kanjiža Zrenjanin 18:45
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 19:11
Enka Putnički Senta Novi Kneževac 19:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.