Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Slepčević (RS)

Kralja Petra prvog 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 15:51
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 16:02
Boksit Zvornik Sremska Kamenica 16:15
Banbus Beograd Šabac 16:20
Raketa AB Loznica Šabac 16:40
Raketa AB Ljubovija Šabac 16:50
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 16:58
Duga Šabac Majur kod Šapca 17:14
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:15
Raketa AB Beograd Šabac 17:16
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 17:19
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:40
Lastra Ljubovija Šabac 17:51
Duga Šabac Petlovača 18:01
Lastra Ljubovija Šabac 18:05
Duga Šabac Petlovača 18:06
Mačva Expres Loznica Šabac 18:30
Lastra Beograd Šabac 18:45
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 18:49
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 18:56
Duga Petkovica Petlovača 19:09
Raketa AB Loznica Šabac 19:23
Raketa AB Loznica Šabac 19:34
Duga Prnjavor kod Šapca Petlovača 19:39
Duga Šabac Majur kod Šapca 19:44
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.