Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Slepčević (RS)

Kralja Petra prvog 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 12:58
Banbus Krupanj Šabac 13:25
Lastra Beograd Šabac 13:55
Lastra Ljubovija Šabac 14:05
Raketa AB Loznica Šabac 15:03
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:32
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 15:40
Raketa AB Loznica Šabac 16:40
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:15
Raketa AB Beograd Šabac 17:16
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:40
Raketa AB Beograd Šabac 17:46
Lastra Ljubovija Šabac 17:51
Mačva Expres Loznica Šabac 18:30
Raketa AB Loznica Šabac 19:34
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:40
Duga Beograd Šabac 20:50
Raketa AB Loznica Šabac 21:28
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:05
Banbus Krupanj Obrenovac 23:10
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:32
Raketa AB Beograd Šabac 05:50
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:50
Duga Loznica Šabac 06:45
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Šapca 07:07
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.