Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Sokolac (BA)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Beograd Šabac 09:35
Kondor Niš Kruševac 10:20
Kondor Sarajevo Mali Zvornik 11:15
Transprodukt Beograd Šabac 11:30
Centrotrans Beograd Šabac 11:30
BS Tours Beograd Šabac 12:50
Lastra Lazarevac Beograd 14:15
Lastra Sarajevo Beograd 14:20
Kondor Sarajevo Kruševac 14:20
Star Bus Sarajevo Šabac 14:40
Star Bus Novi Sad Šabac 15:00
Aroma Pale Užice 15:00
BS Tours Sarajevo Šabac 15:55
Kondor Beograd Mali Zvornik 16:50
Transprodukt Sarajevo Šabac 17:45
Centrotrans Sarajevo Šabac 17:45
Star Bus Sarajevo Šabac 18:30
Duga Sarajevo Mali Zvornik 19:15
Alamanis Tours Beograd Šabac 23:15
Alamanis Tours Sarajevo Šabac 03:45
Aroma Beograd Užice 08:15
Star Bus Novi Sad Šabac 08:45
Duga Beograd Šabac 09:35
Kondor Niš Kruševac 10:20
Kondor Sarajevo Mali Zvornik 11:15
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.