Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Sremska Kamenica (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Valjevo Šabac 14:10
JGSP Novi Sad Popovica (sremska Kamenica) 14:10
JGSP Novi Sad Beočin Ledinci 14:28
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 14:35
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) 14:40
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) 14:40
Milinović Subotica Novi Sad 14:47
JGSP Novi Sad Popovica (sremska Kamenica) 14:55
JGSP Novi Sad Novi Sad Ledinci 14:57
JGSP Novi Sad Lug kod Beočina Ledinci 14:58
JGSP Novi Sad Čerević Ledinci 15:18
JGSP Novi Sad Novi Sad Ledinci 15:21
JGSP Novi Sad Popovica (sremska Kamenica) 15:30
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) 16:00
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) 16:00
JGSP Novi Sad Novi Sad Ledinci 16:27
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) 16:30
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) 16:30
JGSP Novi Sad Beočin Ledinci 16:33
JGSP Novi Sad Čerević Ledinci 16:38
Semberija Transport Bijeljina Irig 16:40
JGSP Novi Sad Novi Sad Ledinci 17:15
JGSP Novi Sad Beočin Ledinci 17:18
JGSP Novi Sad Popovica (sremska Kamenica) 17:20
JGSP Novi Sad Novi Sad Ledinci 17:47
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.