Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rumska Malta 1@B - Sremska Mitrovica (RS)

Palanka bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 15:35
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 15:38
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 15:38
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 15:38
Sirmiumbus Šašinci 15:38
Sirmiumbus Jarak 15:39
Sirmiumbus Čalma Laćarak 16:08
Šidexpres Šid Laćarak 16:11
Sirmiumbus Novi Sad Voganj 16:13
Sirmiumbus Beograd 16:58
Šidexpres Šid Ruma 18:03
Šidexpres Novi Sad Ruma 18:58
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 19:15
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 19:18
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 19:18
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 19:18
Sirmiumbus Šašinci 19:18
Sirmiumbus Jarak 19:19
Sirmiumbus Beograd 19:19
Šidexpres Šid Ruma 21:40
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 04:58
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 05:08
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 05:25
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 05:28
Sirmiumbus Šašinci 05:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.