Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Žel. stanica - Sremski Karlovci (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Novi Sad 21:29
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 21:46
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 22:19
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 23:31
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 04:09
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 04:51
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 05:13
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 05:26
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 05:34
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:44
Lasta Subotica Novi Sad 05:46
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 05:59
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:08
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 06:10
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 06:13
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:16
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:24
Lasta Kanjiža Novi Sad 06:31
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:34
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:38
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:51
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:54
JGSP Novi Sad Novi Sad Petrovaradin 06:56
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 07:06
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 07:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.