Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Staničenje (RS)

R259 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:15
Niš ekspres Bela Palanka Crnoklište 06:13
Niš ekspres Pirot Crnoklište 06:48
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 06:55
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:49
Niš ekspres Bela Palanka Crnoklište 08:33
Presto Beograd Bela Palanka 08:48
Niš ekspres Pirot Niš 08:49
Auto Kodeks Niš Crnoklište 08:58
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 09:45
Niš ekspres Pirot Niš 10:34
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 12:00
Niš ekspres Pirot Crnoklište 12:23
Niš ekspres Niš Pirot 12:47
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 13:03
Niš ekspres Niš Niška Banja 13:27
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:45
Niš ekspres Pirot Crnoklište 14:18
Niš ekspres Bela Palanka Crnoklište 14:48
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 15:00
Niš ekspres Pirot Crnoklište 15:18
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 15:41
Niš ekspres Pirot Niš 16:19
Presto Beograd Bela Palanka 16:43
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 17:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.